Wandel Highlight
De 65 meter hoge en 205 meter lange zwaartekrachtdam, gebouwd tussen 1926 en 1932 bij Gräfenwarth en Schleiz, stuwt 215 miljoen kubieke meter water in de Saale. Daarmee is de Bleilochtalsperre qua capaciteit het grootste stuwmeer van Duitsland.
Tip van Michael
Toerfiets Highlight
Tip van Johanna
Krijg aanbevelingen over de beste singletracks, bergtoppen en vele andere mooie outdoorplekken.
Wandel Highlight
Geweldig uitkijkpunt ten noorden van Harra, bereikbaar via een smal bospad. Vanuit de zithoek kunt u vervolgens genieten van het prachtige uitzicht en de rust.
Tip van Rombea
Wandel Highlight
Tip van Mapf
Mountainbike Highlight (Segment)
geweldige ronde, geweldige paden
Tip van Sebbo79
om nog meer attracties rond Bleilochstausee te ontdekken.
Wandel Collectie van komoot
Mountainbike Collectie van komoot
Hardloop Collectie van komoot
Toerfiets Collectie van komoot
Wielren Collectie van komoot
Heb je nog niet de Highlight gevonden waar je naar op zoek bent? Bekijk gidsen voor de populairste Highlights