Over Apollymi
„Wer kein Ziel vor Augen hat, kann auch keinen Weg hinter sich bringen.“
– Ernst Ferstl
6.910 km
674:09 h
Recente activiteiten
- Hans 🚲🦂, Christophe en 14 anderen vinden dit leuk.
- Christophe, Silvio en 19 anderen vinden dit leuk.
- 29 maart 2024
Het weer was vandaag ook niet helemaal ideaal, maar dat was ook niet te verwachten na de natte sneeuw van gisteren. De app liet 's ochtends een windwaarschuwing zien en we hadden vanaf het begin meteen tegenwind. Maar de lucht was helder, de zon scheen, vingerloze handschoenen waren aan de orde van de…
- Christophe, Lucas en 2 anderen vinden dit leuk.
- Christophe, Lucas en 3 anderen vinden dit leuk.
- 28 maart 2024
Het weer werkte totaal niet mee tijdens de tocht van vandaag - na ongeveer 20 km begon het hevig te regenen. De - zogenaamd waterdicht! - Handschoenen raakten snel doorweekt.
Eerste maatregel: Stop bij een superleuke sportwinkel in Pfronten, die voor ons de skihandschoenen uit de kelder heeft gehaald…
- Martin, Christophe en 10 anderen vinden dit leuk.
- 27 maart 2024
We zijn om 6.30 uur naar huis gegaan, eerst naar het treinstation. We mochten echter niet in de door ons geboekte trein stappen omdat we geen fietsenstallingen hadden gereserveerd. Hoewel de fietsenruimte helemaal leeg was en we meteen de kaartjes kochten, vertrok de trein zonder ons. Gelukkig was hij…
- 🏔🇦🇹Andreas aus Der RamsauAmdachstein, Silvio en 3 anderen vinden dit leuk.
- Matthias (Bergvagabund), 🏔🇦🇹Andreas aus Der RamsauAmdachstein en 4 anderen vinden dit leuk.
- Silvio, Manni 🚵♂️ en 5 anderen vinden dit leuk.
- Christophe, Klaus en 12 anderen vinden dit leuk.
- 14 februari 2024
De tour begint met de reis met 🚃: één stop van Murnau naar Ohlstadt. U kunt uw auto gemakkelijk achterlaten op de parkeerplaats van het station. Vanuit Ohlstadt gaan we vervolgens via de Murnauer Moos terug naar de 🚉.
- 2 januari 2024
De Caminito del Rey is een wandeling die echt de moeite waard is!
Het vergt echter wel enige planning: de Caminito kost entree, net als de parkeerplaats en de bus.
Het pad is slechts in één richting te bewandelen; er rijdt een pendelbus terug. Er zijn drie verschillende parkeerplaatsen, de opname toont…
Vandaag voerde onze route ons een tijdje langs de Inn en vervolgens omhoog naar de Walchsee. Van daaruit gingen we naar de Großache, die we bijna tot aan de Chiemsee volgden.