komoot
  • Inspiratie
  • Routeplanner
  • Features
Inspiratie

Bleilochstausee

MTB-routes rond Bleilochstausee

Mountainbiken

Ben je op zoek naar de beste MTB-routes rond Bleilochstausee? Bekijk dan hieronder onze verzameling van 5 MTB-tochten rond dit prachtige meer in Saale-Orla-Kreis en ontdek meer van Bleilochstausee tijdens je volgende bezoek.

Gemiddeld
04:03
44,6 km
Gemiddeld
03:56
43,5 km
Gemiddeld
03:37
47,6 km
Gemiddeld
02:24
35,0 km
Zwaar
04:58
61,7 km
Gemiddeld
01:54
29,8 km

De beste MTB-routes rond Bleilochstausee

  1. Map data © OpenStreetMap contributors
    1
    1
    04:03
    44,6 km
    11,0 km/h
    860 m
    870 m
    Gemiddeld

    5,0

    (18)

    117

    Gemiddelde mountainbikeroute. Goede conditie vereist. Alleen voor gevorderden.
    Bekijken
  2. 2
    03:56
    43,5 km
    11,1 km/h
    850 m
    850 m
    Gemiddeld

    4,8

    (19)

    115

    Bekijken
  3. Laat de mobiele komoot-app de weg wijzen

    Met een gratis komoot-account kun je makkelijk eindeloze outdooravonturen vinden, aanpassen en navigeren in rond Bleilochstausee en op andere plekken.
  4. 3
    03:37
    47,6 km
    13,2 km/h
    710 m
    710 m
    Gemiddeld

    5,0

    (14)

    42

    Bekijken
  5. 4
    02:24
    35,0 km
    14,6 km/h
    490 m
    490 m
    Gemiddeld

    4,2

    (5)

    30

    Bekijken
  6. 5
    04:58
    61,7 km
    12,4 km/h
    1.090 m
    1.090 m
    Zwaar

    5,0

    (5)

    28

    Zware mountainbikeroute. Zeer goede conditie vereist. Alleen voor gevorderden.
    Bekijken

om nog meer fietsroutes rond Bleilochstausee te zien.

Bekijk deze MTB-routes op de kaart

loading
Ontdek meer Tours
Laatste update:
17 maart 2024

Onze aanbevelingen voor Tours zijn gebaseerd op duizenden activiteiten die andere personen met komoot gedaan hebben.

Meer weten

Populair

  • Wandelen rond Bleilochstausee

    Wandel Collectie van komoot

  • Hardlooproutes rond Bleilochstausee

    Hardloop Collectie van komoot

  • Fietsroutes rond Bleilochstausee

    Toerfiets Collectie van komoot

  • Wielrenroutes rond Bleilochstausee

    Wielren Collectie van komoot

Vind de perfecte Tour

in